DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

DUK skiltyje pateikiama išsami informacija apie  D. Z. Design E-shop (-o) prekes ir paslaugas. Informacija yra nuolat atnaujinama, todėl tikimės, kad jums reikalingą atsakymą pavyks rasti greitai ir sklandžiai. Jei visgi nerasite jums reikiamos informacijos, prašome kreiptis nurodytais Kontaktais arba užpildykite užklausos formą Turite klausimų? ir mes Jums mielai padėsime

KAIP SKAIČIUOJAMA PREKĖS KAINA?

 Prekių kainos visada yra nurodytos šalia konkrečios prekės, tai yra kaina su visais mokesčiais (tame tarpe PVM), bet be pristatymo kainos.

PAGAMINIMO TRUKMĖ

Z. Design prekių gamybos terminas po užsakymo E-shop (-e): 2-4 darbo dienos, pristatymo terminas neįeina į šį laiką.

UŽSAKYMO BŪSENA

Savo Užsakymo būseną galite stebėti prisijungę prie D. Z. Design Mano paskyra, tai pat apie Užsakymo apmokėjimą, pagaminimą ir/ar apie įvykdytą Užsakymą būsite informuoti elektroniniu paštu, kurį nurodėte registruodamiesi.

PRISTATYMAS

Pristatymas per DPD kurjerį Lietuvoje – Užsakymo pristatomas per 1–3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu:

 

Eil. Nr.

Svoris

Tūris

Kaina €     

  

1.

iki 2 kg

-

4,50

  

* pristatymas į Kuršių Neriją + 21,03 € siuntai

Tarptautinis pristatymas per DPD kurjerį į Latviją ir Estiją – Užsakymo pristatomas per 1–3 darbo dienas Jūsų nurodytu adresu:

Eil. Nr.

Svoris

Tūris

Kaina €     

  

1.

iki 2 kg

-

9,50

  

* pristatymas į Estijos salas + 14,01 € siuntai   

Tarptautinis pristatymas per Lietuvos Paštą Europos šalyse – Užsakymo pristatomas per 5-10 darbo dienų Jūsų nurodytu adresu:

Eil. Nr.

Užsakymo svoris

 

Kaina €     

  

3.

iki 1 kg. (M dydis)

 

10,00 €

  

 

APMOKĖJIMAS

D. Z. Design E-shop (-e) už prekes ir paslaugas galite atsiskaityti per Paysera mokėjimo sistemas.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Atkreipiame dėmesį, kad: Jūsų užsakytos Prekės mūsų E-shop (-e) yra gaminamos pagal Pirkėjo specialiuosius nurodymus, tad užsakyta Prekė gali būti grąžinama tik dėl: broko, užsakymo nurodymų neatitikimo ar pažeidimų, atsiradusių transportuojant prekę.

Daugiau informacijos D.Z. Design TAISYKLĖS.

MANO PASKYRA

Užsiregistruoti nėra būtina (t. y. susikurti savo kliento paskyrą), tačiau Užsakymo patvirtinimo metu privalėsite užpildyti minimalius reikiamus duomenis apie save (t. y. vardas, pavardė, el. paštas, telefonas, gyv. v. adresas ir/ar pristatymo adresas).

Neužsiregistravus Jūsų duomenys nebus saugomi D. Z. Design E-shop (-e) sistemoje, todėl norėdami apsipirkti kitą kartą, duomenis turėsite užpildyti iš naujo, tai pat negalėsite matyti savo užsakymų istorijos, naudotis nuolaidų sistemomis ir pan..

Užsiregistravus gi nebereikės pildyti privalomųjų duomenų, Juos sistema įtraukinės automatiškai, tai pat galėsite sekti ir kontroliuoti savo Užsakymą, galėsite matyti savo Užsakymų istoriją, naudotis nuolaidų sistema ir pan.

Registruotis yra itin paprasta:

 1. Spauskite SUSIKURKITE PASKYRĄ.
 2. Atsidariusiame laukia įrašykite savo el. paštą ir spauskite REGISTRUOTIS.
 3. Sistema Jums jau sukūrė asmeninę paskyrą, belieka užpildyti:
 • Vartotojo informaciją, t. y. įrašyti savo vardą, pavardę, pageidaujamą savo rodomą vardą bei susikurti paskyros saugos slaptažodį.
 • Adresai - pridėti savo pageidaujamą Prekių pristatymo adresą.

Tai pat Jums visada į Jūsų el. paštą bus pranešta apie Užsakymo vykdymo būklę (t. y. Užsakymo patvirtinimas, įvykdymas, siuntimas, sąskaita ir pan.).

PAMIRŠOTE SLAPTAŽODĮ?
 1. Mano paskyra spauskite Pamiršote prisijungimus?.
 2. Atsidariusiame laukia įrašykite savo el. paštą ir spauskite ATKURTI SLAPTAŽODĮ.
 3. Į Jūsų elektroninį paštą bus atsiųsta nuoroda, paspaudę kurią galėsite pasikeisti slaptažodį.
SPALVOS

Naudinga žinoti, kad spalvų raiška spaudoje, gali skirtis nuo spalvų matomų kompiuterio ekrane dėl to, kad kompiuteryje esančios RGB spalvos (susideda iš raudonos, žalios ir mėlynos spalvos), o spaudoje CMYK (maišomos iš mėlynos, rožinės, geltonos ir juodos) maišo skirtingus panašių spalvų atspalvius, todėl spalvų atspalviai nuo to kaip vaizduojami ekrane ir spaudoje gali skirtis. Visuomet rekomenduojame atlikti spaudos testus, jeigu reikalingas kuo didesnis atitikmuo.

Spausdinant tiesioginės spaudos būdu ant spalvotų rūbų, spausdinama spalva gali pakisti. Tai ypač būdinga raudonos spalvos tekstilei.

PRIEŽIŪRA

Tam, kad antspaudai ant rūbų laikytųsi ilgai ir neišbluktų, reikia laikytis minimalių rūbų priežiūros taisyklių:

 • Skalbti rūbus rekomenduojame išvertus į kitą pusę;
 • Skalbti skalbimo mašinoje iki 30°C temp., naudojant programą švelniems audiniams;
 • Lyginti max 110°C temperatūroje, lyginti tiesiogiai spaudos plote nerekomenduojama;
 • Džiovinti skalbimo mašinoje normaliuose apsisukimuose.